Gizlilik Politikası

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

 

Bu gizlilik bildirimi, www.candyqueenkids.com web sitesinin veriyi toplama ve kullanma tarzını açıklar. Bu web sitesine erişim sağlamanız, bilgi toplama ve kullanma faaliyetlerini kabul ediyor olduğunuzu göstermektedir.

Alışveriş sırasında ya da kayıt olurken, haber bülteni siparişi sırasında, kişi olarak sizi tanıyabilmemiz için bazı kişisel bilgilerinizi isteyebiliriz. Bu bilgiler arasında, şirket ünvanı ve ya şahıs ad soyadı, e-posta adresi, iş ve ya ev adresi, iş ve ya cep telefonu, iş tanımınız olabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, müşteri eğilimlerinin anlaşılması için kullanılabilir.

Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgi sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer ürünlerimizle ilgili bilgiler gönderebiliriz. Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştirebiliriz.

Web sitemizde güvenliğiniz için kredi kartı bilgileri saklanmamaktadır.

 

www.candyqueenkids.com, bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

 

Kredi Kartı Güvenliği

SSL sertifikamız 128 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.candyqueenkids.com’dan alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde littlemiraclesstore.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödeme ile ilgili tüm işlemler www.candyqueenkids.com  ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile üyemizin bilgisayarı arasında bir köprü oluşturulur ve bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sistemimizde bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir.